neljapäev, 29. september 2016

Priit Kutser Facebookis: Urmit mõnitati ja alandati

„See oli ikka räige, mis Keskerakonna juhatuse koosolekul täna toimus! Kadrisandid mõnitasid, alandasid Urmit 40 minutit, hea et näkku ei sülitanud ja peale ei urineerinud. Keskerakonna viimased päevad on käes, sest isegi Jürist pole enam ühendajat, Mailisest ja Kadrist rääkimata. Nad on täna juba täiesti ebastabiilsed inimesed. Täielik hullumaja, mis toimub. Kujutage ette märatsevat ahvikarja,” kirjutab Facebookis Priit Kutser.

Keskerakonna sisesõda läheb aina huvitavamaks. Tänases Nädal+ saates ütles Urmi Reinde, et tema on ikka Kesknädala peatoimetaja edasi, sest tal on tööleping hoopis MTÜ Vaba Ajakirjandusega ja selle juht Lauri Laasi oli talle kinnitanud, et ta on jätkuvalt Kesknädala peatoimetaja. Samas saates üles astunud Keskerakonna uus peasekretär Jaak Aab seevastu väitis, et Reinde tööandja on hoopis Keskerakonna juhatus, kes talle palka maksab, ja kuna juhatus lasi ta lahti, siis Reinde enam Kesknädala peatoimetaja ei ole.

Nii et ei saagi aru, on siis Reinde enam Kesknädala peatoimetaja või mitte. Selgusetu on ka, kas Kesknädal üldse järgmisel nädalal ilmub. Appi. 

1 kommentaar:

Marina ütles ...

Mis appi? Te ise mõnitate inimesi juba aastaid ja Inno ei teadnud samuti, kas tal on Võrumaa Teatajaga tööleping või mitte.