neljapäev, 29. september 2016

Siin on põhjus, miks Kaljulaid oma perest rääkida ei taha - vene mees!

Esiplaanil Kersti Kaljulaidi mees Georgi-Rene, väljavõte Õhtulehe veebist.

Õhtuleht on teinud head tööd, leidnud üles abieluvararegistri, kust selgub, et 5 aastat tagasi on Kersti Kaljulaid sõlminud vara lahususe lepingu praegu 50-aastase Georgi-Rene Maksimovskiga. See on siis aasta pärast väiksema poisi sündi, kes kannab perenime Tammik.

Maksimovski on varem töötanud Tallinna Tehnikaülikooli küberneetika instituudis ja pidanud firmat Lokalone OÜ, mis pandi kinni 2000. aastal.

Nüüd on ka selge, miks Kaljulaid oma perel peatuda ei taha - vene mees.

Aga huvitav, kes ja millega tegelevad Kersti eelmised mehed, Talvik ja Tammik? Miks nad perega ei ole?

20 kommentaari:

Anonüümne ütles ...

Hale tänitaja oled! Mis see sinu pekist tagumikku torgib, kellega Kaljulaid koos elab? Enda naine on mingi soomlane, mis see venelane siis hullem on? Korista või kasi lapsi, mitte äta tuhni sopakates.

Anonüümne ütles ...

Noorema lapse nimi on Tammik? Kaljulaid ise väitis Pealtnägijas, et lapsed
on sündinud kahest kooselust.

Anonüümne ütles ...

Go, Inno, go! Tänu sinu paljastustele jääb Kaljulaiul kindlasti presidendiamet ainult unistuseks, ja see tibla ärgu lootkugi, et saab Esimeseks Härraks. Vat siin on mees, kes teeb ajalugu, küll kodumaa tänab teda tasuta toidupakiga!

Anonüümne ütles ...

No siis on ta laste isa ju sinu masti mees! Tunned end hästi nüüd, et peale sinu on veel mehi, kes lapsi ei kasvata koos emaga? Tema lapsed on vähemalt ilusad ja targad ;)

Irja ütles ...

Ega ta otseselt valetanud, lihtsalt jättis osa tõest rääkimata :). Lapsed ongi sündinud kahe erineva mehega, aga lisaks sellele on nüüd veel kolmas mees, kes ei ole nende laste isa. Tema puhul häiribki kõige rohkem see varjamine. Presidendi puhul peab aga kõik selge ja aus olema ning seda ka presidendi abikaasa või elukaaslase puhul. Muidu on nii, et kinnitatakse ära, ja siis hakkavad huvitavad asjad välja tulema.

Anonüümne ütles ...

Köikide eestlase perekonnanimed on kunagi eestistatud. Presidendiks pyytakse panna truud Eu lakeid.

Anonüümne ütles ...

Eestimaa põdramammist südametunnistus on rääkinud !

Kana Kaks ütles ...

Irja, näiteks teie puhul häirib ka väga palju asju. Mida on SINUL Kaljulaiule ette heita? Teie sõnul on kõige olulisem harmooniline pereelu. No Kaljulaid leidis selle kolmandal katsel. Mis siis selles valet on, kas ta oleks pidanud, hambad ristis, sobimatus kooselus punnima? Teie endi sõnul oleks see ju vale? Ja tema on ju tavaline inimene, üks meie seast, miks peaks talle mingid teised reeglid kehtima?

Anonüümne ütles ...

aga vbl on kõik lapsed erinevate meestega? Ega perenimi veel näita bioloogilist sidet a la Edgari keiss. Ja Inno ega Irja ei kandideeri presidendiks...kedagi ei huvitagi nende pere asjad. Presidendi oma aga küll, aga eks me oleme sellega harjunud ja nii on siin kombeks, THI polnud ju parem, vääritud kingad vms

Anonüümne ütles ...

venelased on -ov'id ja -in'id, juutidel perenimede lõpus ikka -ski (Trotski jm), järeldused tee ise

Anonüümne ütles ...

Aga Ruslan Trochynsky "Svjata Vatrast"? Ukrainlaste puhul teisiti?
11:41-le

Lauri Kreen ütles ...

Nooremad pojad on Maksimovski-d.
Vanemad lapsed on Talvik-ud

Kas suudate mulle leida Kersti esimese abielu kohta midagi kaasa arvatud tema tollane nimi. NB! Geni pole siinkohal allikas.

Tänud ette

Anonüümne ütles ...

Nime alusel võiks pigem öelda, et see pere on Poola ja/või Ukraina juurtega.

Ann ütles ...

Inno, vaata enne peeglisse ja siis tule kirema. Samamoodi võidakse hakata kunagi Roosit kiusama ja tema pere kohta uurima. Ja siis pannakse paljas, loppis Roosi ema pilt näitusele ja kõik võivad tümitada.
Kuigi mind ei huvitagi Kaljulaiu pereelu. Elud lähevad ikka lahku ja viivad kokku. Peaasi, et ei ole üksteise tümitamist ja mõnitamist. Inno ei osanud lahku minna, isegi lahutus istungil istus ja vahtis porri. Irja ei saanud enne kohut vist asjaga hakkama.
Miks peavad lapsed kannatama selle pärast kes olid nende vanemad? Ma saan aru miks Ingrid tahtis poegade nimesid muuta, sest siis ei peaks poisid kannatama nii väga isa lolluste all.

Anonüümne ütles ...

No tõesti, nii huvitav, sisukas ja põhjapanev infovahetus siin. Et saaksin anda ka oma pisikese panuse, väidan, et väidetavalt olla lapsi tegelikult kuus, neist kaks on antud lapsendada Bradile ja Angelinale ja kaks viimast on mustanahalised, aga esimene mees oli transu, neljas põhjakorealane - nimi muidugi Kim -, viies Inno poolvend ja praegust pole üldse olemas. Kes pakub rohkem?

Anonüümne ütles ...

"Kes pakub rohkem?" Mina pakun, et sina ei taha lihtsalt teemat lõpetada!

Anonüümne ütles ...

Ühes on Innol õigus - see salatsemine on häiriv. Olgu mees venelane, setu või eskimo, mis vahet seal on ? Olgu lapsed eelmistest kooseludest või vallaslapsed - jällegi, mida seal nii varjata on ? Tänapäeval ei panda enam häbiposti kui laps sünnib väljaspool abielu.

Presidendi puhul uuritakse niikuinii kõik välja.Kirju eraelu võib-olla ei tule kasuks üldvalimistel, kuid meil seda ju pole. Meil valivad 101 Riigikogu liiget, kes eelmistest ebaõnnestumistest on nii hirmunud, et valiks kasvõi Anu Saagimi kui ülemused nii kokku lepivad.

LPR ütles ...

Kahju kui Kaljulaid voi kaljurand tanki lükataks. Siis ei saa enam kunagi väita et Eesti naised on ilusad. Inimesed purskaksid naerma kui seda väita. Voi noogutaksid viisaka muigega. Ennem kõlbaks sinna Irja kui mask pähe joonistada, ilusti riide panna ja juuksed üles puhvida.

Anonüümne ütles ...

Maksimovski on poola nimi.

Anonüümne ütles ...

Maksimovski ei ole siiski poola ega vene nimi, vaid ikka juudi nimi!!! Mind paneb imestama ikka see fakt, kui kuhjunud on just juudid riigi ja erakondade eesotsas... Iga erakonna ladvikus, peale vast KE-d, on võtmeisikutena just juudid:

Refides - Kallased, Ansipovid, Boroditšid,Raskid, Rõivased jne;
IRL-is - Glikmanid, Ladõnskajad, Lotmanid jne;
EKRE - Helmed jne;
VE - Metlevid, Krištafovitšˇid jne;
SDE - Ossinovskid jne.

Lausa jube ju!