laupäev, 8. oktoober 2016

Töö juures käib inimestel teine elu

Mõni aeg tagasi oli Kohvikus juttu sellest, et Saku õlletehase juhil, pealtnäha ontlikul pereisal oli töö juures teine elukaaslane, kes oli samuti abielus hoopis teise mehega. Nüüd ütles Anu Saagim, et iga naine tahab olla hoorapurakas.

Ma arvan, et Saagim teab, mida räägib, ja räägib, mida teab. Sest Eesti asutustes on päris tavaline, et töö juures on inimesel teine elukaaslane ja sageli ka lausa teine perekond, lapsed jms. Näiteks nii, et naisel on lapsed hoopis töökaaslasega, kuigi kodus on abielumees, kes sellest midagi ei tea, aga kellel on omakorda lapsed töö juures suhtest teise naisega, kes omakoda abielus hoopis teise mehega. Ehk siis selline paras segasumma suvila kokkuvõttes.

Võtame ametist lahkuva Eesti presidendi. Ta on korporant ja korporantide jaoks on mõnus suhete loomise koht volbriöö aprilli lõpus. See on aeg, kus kõik mahlad juba liiguvad. Tom hakkas Eveliniga volbriööl semmima oma seadusliku naise selja taga, ja Evelin tegi seda oma mehe seljataga. Ning siis oli Tomil Kadriorus suhe oma nõuniku Iivi-Anna Massoga, samaaegselt ka lätlanna Ieva Kupcega, kellega Evelini kõrvalt ilmselt ka laps, sest Ieva jutt surnud mehega saadud lapsest on veidi kummaline. Ning Evelinil oli oma Vincent või Vincentid, kellega õrnusi jagada. Ühesõnaga, samuti paras tohuvabohu, üks susa ja pusa, millest Tomil ja Evelinil endalgi ilmselt raske lõpuni aru saada. Pole võimatu, et Tomil on praegu Ieva kõrvalt veel keegi teine või kolmas, või käib Eveliniga salakohtingutel, vabandust tütart vaatamas.

Näiteks Äripäeva Kirjastuses, kus ma varem töötasin, oli päris tavaline, et naised, see on siis abielunaised, kel juba mees kodus ja lapsed, tikkusid ligi ülemustele ning asi jõudis isegi voodisse. Kust sündisid uued lapsed. Mis oli ülemustele kasulik, sest nõnda sai töötajaid muuta lojaalsemaks. Ekspressis oli sama lugu, Hans Luik on üle käinud pea kõigist Ekspressi naistest ning osadega on tal isegi lapsed. Need, kes polnud nõus, neil pikka pidu polnud. Ning neist naistest enamus olid samal ajal abielus! Ma arvan, et Luik oli juba tükk aega tagasi mitmekordne vanaisa.

Eks ma pean ise ka tunnistama, et mul oli töö juures oma silmarõõm, või oli neid isegi mitu, kes seda enam täpselt mäletab, eksole! :) Kõige suurem nahistamine käis suvepäevade ajal, kui mõni ülemus käis üle koguni mitmest naisest. See ongi põhjus, miks paljudes ettevõtetes suvepäevadele naisi ja lapsi kaasa ei võeta. Äripäevas oli ka nii. Jõulupidu oli teine selline, kus algul olid naised-lapsed teretulnud, aga siis enam eriti mitte. Postimehe Grupis, kus mu abikaasa töötas, oli sama lugu: kui ma ütlesin, et Äripäevas võetakse abikaasad ja lapsed jõulupeole kaasa, siis tegi ta suured silmad. Ning siis sain teada, et Postimehe Grupis on lastele eraldi jõulupidu, kuhu siis ilmuti koos laste ja kaasadega ning siis see "päris" pidu, kus oldi omaette. Lisaks sellele veel ülemuste pidu aasta algul Tartus, kus näiteks Postimehe Grupi toonane juht Mart Kadastik kinkis mu abikaasale seksika aluspesu. Mina sellele kätte ette ei pannud, sest mul oli siiras soov, et mu abikaasa leiaks oma elu armastuse ja rahuneks lõpuks maha - oleks lastele ka parem.

Pole ime, et paljud naised end just tööle minnes eriti sätivad ja lõhnastavad!

Teine koht, kus käib vilgas seksielu, on kõikvõimalikud koolitused ja seminarid. Ma käisin ise ka ühel - Peep Vainu koolitusel Pärnus, kus Vainul oli võetud koguni eraldi tuba - teadagi, mille jaoks. Ja tema oma seaduslik naine, kes töötas samas firmas ja oli tema assistent, ööbis hoopis teises toas. Nii nagu mina aru sain, siis Vain omale kliente sebiski voodi kaudu, sealt käisid läbi suurte Eesti firmade naisjuhid, eriti personalijuhid, kelle kaudu käib töötajate saatmine koolitustele. Minu enda abikaasa oli üks neist, kes lausa Vainuga välisreisil käis, aga kelle Vain millegipärast maha jättis. Samal reisil oli mu eksi sõbrants Urve Palo (see, kes tahab nüüd Kaljulau asemel Kontrollikotta saada), kes mu eksi jutu järgi tahtis Vainu partneri Urmas Purdega last saada, kuna Palo oma mees olevat olnud liiga paks selleks, et seksida. Ning siis koolituste ajal käis Vainul samuti aktiivne inimeste sebimine, lihtsalt lõbu pärast, aga ka selleks, et saada positiivsemat tagasisidet. Sa ei hakka ju kritiseerima inimest, kellega oled veetnud romantilise õhtu luksus-sviidis!

17 kommentaari:

Anonüümne ütles ...

Kuule, anna nüüd vahepeal Irtsule ka midagi kirjutada. Su jutud on kogu aeg nii ühte auku ja igavad, et oma võiks ka piinlik juba olla. Irja oskab vähemalt kolmerealise jutu juurde seitse emotikoni toksida ja Roosikese tegemistest pajatada. Vihatud Juulikene tõstetakse seks ajaks vanni, et ta ei vehiks ja ei tumestaks pilti.

Anonüümne ütles ...

Mis seksielu ka ÜKT-s käib ?

Inno ütles ...

ÜKT-s on mehed kõik olnud seni. Aga eks ma annan teada, kui miskit muutub. :)

Inno ütles ...

ÜKT-s käin harva, mõned päevad kuus, Äripäevas olin iga päev kohal hommikust õhtuni. Inimene ihkab lähedust ja armastust, seda ka töökohal. :)

Ann ütles ...

Kohe näha, pole ammu saanud. Jälle sind huvitab teiste voodielu.
Õmblustöökojas töötavad siis kõik lesbid :D
Ja ikka on Ingrid teemas sees. Saa juba üle, sul on nüüd Irja. Ingrid viskas su välja, sest vajas mees, mitte kelgunööri

Anonüümne ütles ...

Kas sa tahad nüüd jälle pisut õigustada seda, et sul Võru vahel on paar tsikki tekkinud ja sogad nüüd pisut pinda. Räägi siis miks sul praegu on Irja kõrvale veel kõrvalsuhteid vaja? Mis sul tema puhul puudu jääb? Saame aru, et ta imetab kogu aeg ja ülejäänud aja pead sina ainult süüa tegema ja pesu pesema ning seksi ajaks oled kodus juba väga väsinud, aga paluks täpsemalt.

r sa ütles ...

Heietad ja heietad ainult minevikust.

Irjal oli lausa abielumehest armuke proksi ajast. Raha eest pakkus teenust 1xnädalas. Miks Irja sellest ei kirjuta?

Anonüümne ütles ...

Mitte asutused ...vaid hooramajad!

Anonüümne ütles ...

Pealkirja ja pildi koosluse järgi peab nentima, et Inno jaoks ongi romantiline suhe lihtlaane tahapanemine. Aga eks näljane mõtleb ja räägib ikka leivast.

Anonüümne ütles ...
Blogi administraator eemaldas selle kommentaari.
Anonüümne ütles ...

Kommarid - na mõlo!
Ei saa aru neist kommenteerijatest, kes teemast kirjutamise asemel lähevad hoopis autori suhtes isiklikuks!?

Anonüümne ütles ...

Elu ongi salapärane, kõik ei saagi aru. Pole hullu!

Anonüümne ütles ...

Teemad autor valib ju oma isikliku maitse järgi, mis ime siis, kui kommentaarid selle valiku asjus isiklikuks lähevad. Ikka tekib ju küsimus, miks inimene just nii maailma näeb. Ausalt öeldes kohati on mul sellest mehest hale.

Anonüümne ütles ...

Kas sa oled Ieva nooremat last näinud? Mina olen (ja kui youtube'ist otsida oskad, näed ka) ja olen sada protsenti veendunud, et selle lapse isa ei ole pärit Eestist, Lätist ega kuskilt Põhja-Euroopa regioonist. Või siis tuleb kahelda Ieva emaduses.

Anonüümne ütles ...

Juudi nägu

Anonüümne ütles ...

eks igal pool http://eestielu.delfi.ee/harjumaa/elu/maakooli-jarjekordne-seksiskandaal-opetajaga-lapse-saanud-poiss-ei-taha-loost-midagi-teada?id=73247079 see vist prangli

margus kiis ütles ...

Töökaaslastega sekssuhteid luua on üks lollimaid asju maailmas.