reede, 2. detsember 2016

Kas Raimond Kaljulaid on siga?

Tallinna TV saates Meedia keskpunkt ütles saate külaline, Õhtulehe kolumnist Jakko Väli, et Keskerakonna juhtivpoliitik, Tallinna Põhja linnaosa vanem ja presidendiproua poolvend Raimond Kaljulaid on siga. Väli viitas Kaljulaidi otsusele Edgar Savisaare vastu tunnistusi anda.

Kas Kaljulaid on siga? Panin üles vastava küsitluse.

7 kommentaari:

Anonüümne ütles ...

Siga mitte, pigem selline, kes oma ema meelsasti maha müüb

Anonüümne ütles ...

Samamoodi nagu 20 sajandi algupoolel pikemalt USAs või Pariisis viibinud poliitikud naasesid vabamüürlastena, muutuvad Toompuiestee süngest majast läbikäinud tunnistajad reeturitest agentideks!
Jakkole respekt!

Anonüümne ütles ...

Alguses jättis see noormees oma veidrale välimusele vaatamata aktiivse tegutseja ja oma arvamusega isiku mulje. Nüüd on ta rohkem tuulelipp ja leivaisa mahasalgaja.

Anonüümne ütles ...

Siga on tore loom nagu kõik teisedki.

Jätsin KE aastamaksu esialgu maksmata, sest juudaste parteisse ei tahaks enam kuuluda. Muide, Juudas sai oma teost aru ja lõpetas enesetapuga. Ma ei tea, kas Piiblis on sellest juttu aga nn uues piiblis Urantia Raamatus küll.

Urmi Reinde reageeris Jakko ütlemise peale hirmuga, mis on väga halb märk. Kas ei meenuta sellised reaktsioonid punaterrori aegu?

Mäletan, kui Raimond Kaljulaid mõned kuud enne noa selga löömist hüppas Põhja-Tallinna piirkonna koosolekul: "Ja za Savisaar, ja za Savisaar!" - lootes nii venelaste poolehoidu võita.

a.Irja ütles ...

Kusjuures ma panin ka Urmi reaktsiooni imeks. Samuti imestan, millise kergusega Kaljulaid nüüd erinevates saadetes esinemas käib. Kas tõesti seest ei pigista? Või ei ole ta jõudnud veel asja üle järele mõelda?

Anonüümne ütles ...

Igal seal on seaema ja hulk toredaid vendi ja õdesid. Ka Raimundil !

Anonüümne ütles ...

Siga see Kaljulaid ei ole, pigem kutsuti vanasti selliseid kitsedeks. No aga mis oli poisil valida - eks tehti kiirelt selgeks, et kui kitse panema ei hakka, siis vaata, panema su esimeseks asjaks eeluurimise ajaks kinni ja pärast saad paar aastat reaalset? Tahad?

Tegelikult sellises olukorras väga paljud on nõus kasvõi oma vanaema maha müüma. See, et inimesed on kindlate põhimõtetega ja ka nende põhimõtete järgi elavad, on tegelikult muinasjutt. Kui Kaljulaiul oleks põhimõtted, oleks ta ilmunud Toompuiesteele koos oma advokaadiga ja ainusmida ta oleks öelnud, eleks vaid nimi, amet, elukoht ja haridus. Ülejäänud küsimuste osas oleks pidanud keelduma ütluste andmisest ja igasugusest koostööst mentidega. OK, oleks ehk tõesti vahialla võetud ja oleks ehk ka veidi tulnud istuda, aga au oleks alles jäänud. Nüüd on Kaljulaid küll vabaduses, aga kitsehaisust ei saa elu lõpuni lahti.