pühapäev, 9. oktoober 2016

Aasta tagasi Portugalis: vahemaandumine Pariisis ja ilma pagasita Lissabonis

Roosike pärast vahemaandumist Pariisi lennuväljal.

Veidi meenutusi meie aastatagusest reisist Portugali. Kõigepealt viis meid AirBaltic Tallinnast Pariisi. Lend ise kulges tõrgeteta, aga Pariisis oli parasjagu lennundustöötajate streik, kus firmajuhid põgenesid aluspesu väel töötajate eest. Ootesaali oli kuulda suurt lärmi ja isegi mingeid pauke. Oli üks suur segadus ja tohuvabohu. Me Pariisis oma kergkärusid kätte ei saanud, kuigi seda oli lubatud, mistõttu luhtus plaan minna linna peale jalutama. Isegi lennujaamas polnud kärusid laste jaoks, mistõttu tuli lapsi ühest lennujaama otsast teise süles tassida. See võttis päris võhmale.

Õnneks toimisid lennud plaanipäraselt ning saime Portugali TAP-iga õnnelikult õhtul Lissaboni. Seal aga selgus, et kogu meie pagas oli kuhugi maha jäänud, ühes kõigi riietega. Meil olid lennukis kaasas vaid ajalehed. Mis siis ikka, vähemalt öömaja oli meil olemas, kuigi õige korteri lukk oli seestpoolt kinni keeratud ja sinna me sisse ei saanud, aga me saime ajutiselt ühe teise korteri, koos kauni katusevaatega.


6 kommentaari:

Üllar Saar, Tallinn ütles ...

Hr Inno Tähismaa
Võru, Eesti Vabariik


V.a hr Inno Tähismaa!

Meil on heameel teatada, et teie probleemartikkel "Töö juures käib inimestel teine elu" (Inno ja Irja Kohvik, 8. okt 2016, http://innojairja.blogspot.com.ee/2016/10/too-juures-kaib-inimestel-teine-elu.html) on pälvinud Eesti Tööandjate Keskliidu ja Eesti Ametiühingute Liidu preemia 2016. a parima ajakirjandusloo eest, tööelu kategoorias. Artiklit iseloomustab uudne, meisterlik teemakäsitlus ja eesti rahva kestmise seisukohalt oluliste teema lõimitud käsitlus tööeluga. Diplomi ja juurdekuuluva rahalise preemia 2500 € saate kätte Tööandjate aastalõpu galaüritusel. Rõivastus: frakk.

Anonüümne ütles ...

Hea teada, et on inimesi, kes I&I asjast ka muud moodi aru saavd, kui kanakari. Kiidan, Inno!

Anonüümne ütles ...

Kas ma saan sinust nüüd ikka õigesti aru ano 20.44.:D ? Oled sa tõesti nii totu või lihtsalt mängid juba teist korda.

Anonüümne ütles ...

Hea teada, et on inimesi, kes heast naljast aru ei saa ja samas on valmis oma lollust varmalt demonsteerima. Just selliseid inimesi on Tähismaadel väga vaja! Nii et anonüümne 20.44, oled samuti kutsutud samale galaüritusele kuhu Inno, aitad tal pärast preemiaraha koju kanda. Rõivastus: frakk.

Anonüümne ütles ...

????????

Mis see nüüd oli?


Liispett

Anonüümne ütles ...

See oli hea nali. Just selline nagu Inno oma kirjutiste eest on välja teeninud ja polnud mitte esimene auhind. Neid "Rahalisi preemiaid"
on ta ennegi välja teeninud. :D