laupäev, 8. oktoober 2016

Džiisös! Kas Marina Kaljurand on tõesti 5 kuud noorem kui Anu Saagim?!

 

Marina Kaljurand (vasakul, Delfi veebist) ja Anu Saagim (Apotheka veebist).

Üks kommentaator just vihjas: Marina Kaljurand on tervelt 5 kuud noorem kui Anu Saagim. Ma kontrollisin järgi: tõesti, Kaljurand - 6. september 1962, Saagim - 9. aprill 1962.

No ei ole sõnu lihtsalt! Kaljurand näeb muidugi oma 54 eluaasta kohta hirmus vana välja, nagu 70-aastane vanamutt. Saagimile jälle pakun kõige rohkem 35 eluaastat.

10 kommentaari:

Anonüümne ütles ...

Pane nüüd Ingrid ja Irja kõrvuti. Kas näed vahet?..... No vot siis. :D

Anonüümne ütles ...

Tahtsin just öelda, et nagu Irja ja Ingrid, ainult et veel hullem, sest Irja ju Ingridist noorem :D :D :D

Anonüümne ütles ...

Ma olen Kaljuranda ja Saagimit palju imestanud. Nii et vanus pole alati oluline. Kas kellelgi tuleb veel meelde selliseid huvitavaid vördlusi?

Anonüümne ütles ...

Kas sa, Inno, paned meelega selliseid asju üles? Valmistad millekski pinda ette? Sest paratamatult tuleb siin ju siis see Irja ja Ingridi võrdlus, mis sajaga Ingridi kasuks kisub.

Anonüümne ütles ...

Anu teeb täitesüste ju ja sellel pildil näha ka, et pole ta midagi nii noor enam (kael ka reedab vanust)
http://pilt.delfi.ee/show_display.php?id=13828629&mode=0&salt=pov3VP.jpeg

Anonüümne ütles ...

Nu Inno ise näeb ka välja vanem kui 50.

Anonüümne ütles ...

Mida sa nüüd Innot maha teed? Irja alles kirjutas, etI nno näeb välja nagu 35. :D

Anonüümne ütles ...

Pada sõimab katelt. Mina pakuks Innole 50+ ja Irjale 45+.

Anonüümne ütles ...

Need on kaks täiesti võrreldamatut naisetüüpi: Anu rihkem bitšilik ehk "ülekrohvitud Ingrid" ning Marina tohkem mammilik ehk "kodune Irja". Kumb vaatamise ja vaimustuse mõttes Innule rohkem silma jäi, saime juba kõik aru.
Lohutuseks Mairjale võiks öelda, et proua Kaljurand ei näe kuskilt otsast halb või vana välja - ta lihtsalt ongi niisugune suur ja pehme. No niisugune kodune mamsel - täpselt nagu proua Tähismaagi.

Innul jälle jututuju lännu, jah? Arvas, et leidis ägeda võrdluse, aga kui asi Irjotška peale läks, hammustas keelde. Või sai oma paksukeselt kolaka, mis on tõenäolisem.

Anonüümne ütles ...

Ega naised muutuvadki ilusaks, kui oma mehest lahti on saanud. See juhtub ju kõigi lahutatud naistega - võtavad kaalus kõvasti alla, hakkavad enda eest hoolitsema, muutuvad atraktiivseks. Sama toimuks ka Irjaga. See ju ammu teada, et naise kõige suurem tervise- ja turvarisk on mees.