pühapäev, 2. oktoober 2016

Homme saab aasta Portugali minekust

Aasta tagasi enne lendu Tallinna lennujaamas. Irja on veel väsinud varasest ärkamisest.

Täpselt aasta tagasi oktoobri esimesel esmaspäeval alustasime meie armsast väiksest Võrust pikka reisi, mis jääb eluks ajaks meelde. Pühapäeva õhtul sõitsime Võrust Tallinna, olime seal ööd Viru hotellis, kus saime upgrade'i juunior peresviiti, mis jättis kustumatu mulje, eriti tänu suurepärasele merevaatele. Auto jätsime sinnasamma Viru keskuse parklasse, mis pakkus üheks kuuks kõige soodsamat hinda. Varahommikul kella 6 paiku pakkisime oma kodinad kokku, võtsime Peretakso bussi ja sõitsime lennujaama.

Hommikul hotellis süüa ei jõudnud, sestap kinnitasime keha lennujaama sushibaaris. Lendasime kõigepealt Air Balticuga Pariisi ja sealt edasi Lissaboni. Mis täpsemalt edasi sai, sellest juba järgnevates sissekannetes.

Aeg on vahepeal läinud lennates, see minek oleks olnud justkui eile.

Siin on ka üks video, mis tehtud aasta tagasi Tallinna lennujaamas ja reklaamib Eestisse tööle tulekut:

5 kommentaari:

Anonüümne ütles ...

Millalgi jätsite oma kirjutistega mulje, et vot see oli alles tegu, millega saavad ainult teiesugused super inimesed hakkama. Aga olete kursis, et on üks eriti tore pere, kes ka kahe lapsega teeb pikki perereise? Tubli, Arbo ja nende vahvad kaksikud. Aasta Siberis. Teine Hiinas. Nüüd Austraalias. Mis on teie pool aastat Portugali selle kõrval?

Anonüümne ütles ...

Juba siin on näha, et käru on Juulile väike. Ainus, kes end rahulolevalt tunneb, on Irja. Imelik, et teie elu on nii väike, et see surmav Portugalireis, kust kogu Euroopa Liit teid päästma pidi, oleks nagu mingi imeasi. Paljud eestlased on kogu oma elu välismaal sisse seadnud, see tähendab pingutusi, kohanemist, õppimist. Teie arvate, et paar kuud mujal logelemist on mingi elu tipphetk.

Anonüümne ütles ...

Merevaatega sviidid, taksobussid - sinna kõik rahakesed kuluvad, muudkui anna aga juurde ja juurde.

Anonüümne ütles ...

Miks taas see teema ? Inno-Irja ootavad sisimas ilmselt kedagi Ülemiste Vanakese taolist halli taati.See lihtsalt astub läbi seina nende koristanata tuppa ja ütleb, et OK - tegite sigadusi, aga hakkame otsast peale - ühiskond unustab kõik teie patud ja te saate uue võimaluse ... Töö ja norm elu ilma Toidupanga ning haigete lasteta.
Tegelikult oleks see muinasjutt ning te olete juba küllalt suured, et muinasjuttude ja elu piiri tajuda. Viimase veidigi muinastegelase moodi vanakese ( Savisaare) saatis Irja ju uljalt perse. Vaatamata sellele , et vanake oli üsna jõuetu, pole teil eesti elus enam kohta. Inimeste usalduslimiit on lihtsalt läbi. Peate lahkuma !

Anonüümne ütles ...

Inno, kui suur on Viru parkimismaja arve kaheksa kuu eest.Savikas teid justkui säästis selle tasumisest, kuid peale tuhandete € väljapetmist ja uljast persesaatmist on arvata , et Ühisteenused selle lõpuks teele panid, Kas autoromust saab EMEXist niipalju või võtab võlanõudja ka teie uhked arvutid , fotoaparaadi ja voodi, mis põlatud Annom Irja seelikukergitamise eest andis ?