laupäev, 8. oktoober 2016

Kas iga naine tahab tõesti hoorapurakas olla?

Väljavõte Õhtulehe veebist.

Äsja soomlasest Ristomatti Ratiast lahutanud Anu Saagim ütleb, et iga naine tahab salaja natuke hoorapurakas olla. Kas see on tõesti nii?

Minu enda kogemus on siin kahetine. Esimeses suhtes naine mitte ei tahtnud, vaid oligi hoorapurakas ning hüppas kohe teisega sängi, kui võimalus avanes. Teises suhtes jälle on naine selline armas kodune, kes kuhugi ei kipu. Mulle endale istub rohkem see teine variant, sest eelistan ise samuti kodust elu.

Eesti kuulsused paistavad olevat sellised rohkem purakad. Näiteks Saagim ise oli tuntud kui Viru lind, kes on ühest voodist teise hüpanud. Ja isegi presidendiproua Evelin ei saanud siin kiusatusele vastu panna.

Minu enda kogemus ütleb, et selline puraklus esineb just Eestis. Välismaal ringi sõites pole ma midagi säärast kohanud. Ei kauges USAs või Kanadas ega ka naabrite juures Soomes. Välja arvatud Vene naised, no need on kohe valmis voodisse hüppama, nii noored kui vanad, nii abielus kui vallalised, kui kuulevad sõna Pribaltika.

Kas iga naine tahab olla hoorapurakas? Panen üles vastava küsitluse.

18 kommentaari:

Anonüümne ütles ...

Irjagi tahaks su juurest ära, aga ta ei saa. Ta on Juuli pärast eluks ajaks määratud sinuga koos virelema. Samas, kui sa vangi lähed, siis on temalgi võimalus teoreetiliselt (aga praktikas muidugi ei taha keegi endale sellise pagasiga naist- Juuli, Roosi, nett täis rõvedaid jutte ja kirjutisi, halb iseloom, saamatus). Oled leidnud endale sobiva teise poole, Inno. Pazdravljaajem!

Anonüümne ütles ...

Innu on mees, kes enne sööb sitta üksinda kui torti kümnekesi. Maitse asi!

Inno ütles ...

Valvekommentaatorid juba platsis! Nii hoida, seltsimehed unetud!

Ann ütles ...

Välismaal olles kohe uurisid kõikidelt voodielu kohta? Põnevadv reisid olid.

Anonüümne ütles ...

Irja oli ka hoorapurikas, nii kui sind nägi, nii kohe voodisse, mis sellest, et sul ametlik naine ja lapsed ootamas olid. Siis see sulle ju meeldis. Tagasi igatahes ei läinud.
Ju siis sellepärast te igal pool koos käitegi, Irja valvab, et sa järjekordsete, mine tea, äkki isegi puhaste linade vaheke ei kaoks. Kahjuks ei saa ta sinuga ÜKT ajal kaasas tolgendada ja kanäe, tagajärg juba käes!

Inno ütles ...

Ametlik naine viskas mind kodust välja, ega mul polnudki kuhugi minna tagasi. Irja ei teadnud, et ma abielus olen, ega see otsaette pole kirjutatud. Ning erinevalt endisest Irja just tahab, et ma kodus oleksin.

Anonüümne ütles ...

Ee... sina kirjutad magades w? Teil ju telekaski kella seitsmest saati huugamas ja nüüd nokid siin "unetute" kallal?
Muide, produktiivsed inimesed käituvadki vanasõna "vara üles, hilja voodi - nõnda rikkus majja toodi" järgi. Kui teie kombel "elan ainult voodis" käituda, oleks vist pool elanikkonda varsti võlavanglas.

Mis puutub teemasse, siis Saagim pole minu jaoks arvamusliider ja litsakad inimesed juurin oma tutvusringkonnast välja. Siiski ei tasu segi ajada elurõõmu, seksapiili, teatavat koketeerimisoskust ka hõivatud suhete puhul, kaasaegsust väluspidiselt ja sisemiselt. Irja "armas kodune olek" on neutraalsele silmale midagi muud: inimene on õnnetu olekuga mandunud vaimu ja täiesti käestlastud kehaga. Nimetagem siis hooldamata kehakarvu loomulikuks või kuidas soovite, naist niisugused tuustid ei kaunista.
Naine võiks siiski saada ja osata kasutada oma prioriteeti olla naine, kellede jaoks on tööstused tohutul hulgal stuffi tootnud. Kuna siis veel kui mitte enne surma kasutada pakutavat? Maitsekas meik, kaunid riided, korras küüned-soeng, puhas nahk, ilus rüht ja prink keha - kõike pakutakse ja normaalne naine ka kasutab vastavalt enda soovidele. Jah, ei pea midagi tegema, muidugi. Aga siis ei tasu ka imestada, et siiski selline "megakrohvitud Ingrid" läheb pigemini peale kui "armas kodune Irja". Kellele kuidas, eks? Aga mis sind siis kõrvalhüpeteni viis, Inno? Kodus oli liiga hea, jah?

No pole midagi. Kui sina vangi lähed, lapsed üksikemalt ära võetakse ja Irja üksi jääb, ehk lööb ka siis veel õitsele. Siiski pool elu ju veel ees js miks mitte keskealiselt uuest alustada? Justnimelt UUESTI, sest Irja varasemaid fotosid vaadates oli temagi päris naise moodi - sale, särav, sätitud. Vaata ise, missuguseks oled ta trööbanud (ja mida oma vasakulepanemistega edaspidi teed).

Anonüümne ütles ...

Ise ei tulnud ka selle peale, et mainida, et oled abielus? Nendele Võru kahele daamile oled seda öelnud?

* ma tean küll, et sul on nüüd suu vett täis ja ei julge vastata (või vastad, et pole misagi olnud... irw!), aga vasta siis iseendale.

Inno ütles ...

Mis te olete kadedad või? Või koguni minusse armunud? :)

Anonüümne ütles ...

See kadeolemine on üks vääegade popp sõnakõlks, kuid miskipärast selle väljaütlejad enamasti oms plärtsatust ei oska lahti seletada. Oskad sina, Inno? Mis on see või need omadused sinu ja sinu elu juures, mida üks naine kadestama peaks? Või ka mees, kuigi mina naisena räägin naise nimel.

Mus armumisse puutub, siis enne kui meil pole see kadedusteema läbitud, ei saa uut absurdset küsimust lahkama hakata.

Nagu näha, siis oledki sama "kõva" nagu Irja: kui midagi teie jaoks puudutavat küsuda, siis on möm-möm ja ühtegi vastust ei tule. Muidu küll kanged kõiki p*rsse saatma ja ennast igal pool eksponeerima, aga vot on ka teil nõrku kohti.
Muide, Perekoolis spekuleetiti, et see tundmatu vanaisa, kes suvel Roosile jäätist tõi, on sinh isa, Inno. Sa ise aga oked kma vanemad surnuns nimetanud. Kas seda teemat tahaksid kommenteerida?

Anonüümne ütles ...

Issand kui lame ja madal mees. Kõik teavad, et Ingrid sind ei petnud vaid sa ise hoorasid ringi.

Anonüümne ütles ...
Blogi administraator eemaldas selle kommentaari.
Anonüümne ütles ...

Enne Innoga kohtumist oli Irja küll veidi hoorapurakas. Oma arvukatest peikadest on ta blogiski jutustanud. See ei tähenda et hoor. Saagim ei räägi hooradest, vaid sellest, et vahel tahab naine olla veidike litsakas.

Anonüümne ütles ...

Saagimil on tuline õigus!Kallid abielumehed ,teil ei ole õrna aimu ka mida teie "truud" naised teie seljataga teevad.

Anonüümne ütles ...

Liispett - sinu unistus on reaalne ja võib täituda. Mille iganes taga see hetkel seisab (aeg, raha, tervis, suhted vm), siis see on teostatav. Irja puhul.... Nojah, Inno siin ju seletas, et kui sõda tuleb ja dessantnikud naisi ja lapsi hakkavad vägistama, siis tema on õige mees kaitsma. Pakun, et väga tihe ta päevagraafik ei tule, kuigi ka sõjamees vajab väikest lõbu. Siiski on ilmselgelt küllalt neid naisi, kellest teeb juba kaugelt vahet, mis soost nad on. Irja puhul kehtib see vaid ligidalt.

Anonüümne ütles ...

Ma ju ennsutasin, et Innol puudub julgus TEGELIKULT asjadest rääkida.
Teie kohta Irjaga ütleks, et nagu rõngas sabaga kollased krantsid, kes plärtsuvad oma aiavahel möödujate peale, aga kui seisatada ja neile tõsise näoga otsa vaadata, siis tõmbavad sabad jalge vahele ja liduvad niuksudes minema.
Mina isiklikult loodan, et Savisaar & Co ei piirdu vaid otsavaatamisega, vaid käituvad oma sõnade kohaselt ja varastatud raha keiss saab TTV'le positiivse lahenduse. Eks te siis üks Harkus ja teine Tartus istudes ning merikarpidest unistades mõtle oma kõva julguse üle.
Loodetavasti lapsed saavad head asenduspered :)

Aa, muide merikarpidest.... Liha in Inno teada saatanast ja täis steroide. Kas lugupeetud kõiketeadjal on ka üldse aimu, milliste vahenditega kasvatatakse kunstveekogudes neid uhkeid karpe? Kuidas paisuvad Norra lõhed seasuuruseks? Kuidas tööstuses (ehk siis toodetes, mis meie poelettidele jõuab) toorest inimjõudu kasutamata kalmaaride seest tint kätte saadakse?
Head isu!

Anonüümne ütles ...

kaljurand ja saagim on muide ühel aastal sündinud.

Anonüümne ütles ...

See on tösi. Kaljurand on 5 kuud noorem kui Saagim. Uzest !!!