neljapäev, 13. oktoober 2016

Lähenev sõda paneb suhted proovile

Nüüd, kui valitsus soovitab inimestel juba sõja tarbeks toiduvaru valmis panna, on asi jõudnud niikaugele, et küsimus pole enam selles, et kas, vaid selles, et millal. Kõik märgid näitavad siiski, et asi tehakse kiiresti ära, et ei jääda ära ootama NATO vägede kuhjamist Balti riikidesse. Poola-Leedu pudelikaela tõttu ei suuda NATO maaväed piisavalt kiiresti kohale tulla ning lennukite kohta on öeldud, et need lastakse kõik alla. Vene sõjalennukitel pole ettenägelikult transpondereid ehk automaatvastajaid peal - no aga milleks lennukile sõjaolukorras üldse transponderid, eksole! Et küsida vaenlaselt maandumisluba või? See oleks umbes sama, kui tavalistel soldatitel oleks seljas oranž vest ja peas sinine vilkur.

Aga suhetest pidi jutt olema. Õige! Vaadake, eesti rahvas, sõjaolukorras pole mitte niivõrd tähtis külmkapi sisu, vaid see, kuidas te oma lähimate kaaslastega, see on siis oma perega läbi saate. Määrav on pere toetus. Kui Eestis juba rahuajal lapsed kaovad ja neil ei suudeta silma peal hoida, siis kuidas suudetakse seda teha sõjaolukorras. Ning abikaasad, kes teineteise võidu üle aisa löövad, pole mõtet loota, et sõjaolukord teie suhte päästab - see puruneb esimeste minutitega. Ma vaatasin just hiljuti filmi Georg, kus laulumees läks rindele ja naine kukkus kohe seljataga hoorama. Ja mis te arvate, et uus sõda parem tuleb, relvad on küll teised, aga inimesed jäänud ikka samaks. Määravad on inimsuhted. Kodumaa, see ongi lähedased. Vaadake inimesi enda ümber, kas olete üldse valmis nende nimel oma elu andma?! Või soovite salamisi hoopis nende surma?

26 kommentaari:

Anonüümne ütles ...

Appi! Kui loll võib ikka olla!

Anonüümne ütles ...

Sõda paneb tõesti suhted proovile. Nii on ajastute jooksul kogu aeg olnud. Reetureid sigineb rohkem ja kartmatuid jääb vähemaks. Sõja lähenemist ongi just läbi suhete näha.

Anonüümne ütles ...

Teil on suhetega eriti kehvasti. Istute kahekesi isoleetitult sotsiaalsest keskkonnast, suhtelete võõraste inimestega läbi blogi. Kuidas see sõjaajal aitab?

Inno ütles ...

Võibolla see just aitabki. :)

Võrukas ütles ...

Inno kuidas teie perel siis küll minema hakkab kui sõjaolukord tuleb? Sina lööd ka üle aisa.

Anonüümne ütles ...

kui karu kõhu alt oraga torkida, muutub ta päris vihaseks ja just seda 2014 aasta Ukraina sündmused olidki, kuidagi pidi Venemaa oma huve kaitsma..arvan, et hetkel käib üks suuremat sorti näitemäng ja geopoliitiliste jõujoonte nihutamine, eks USA presidendivalimised näita, mis edasi hakkab saama..ma ei õigusta venelasi ja nende poliitikat, kuid just nimelt USA on viimase 10 aasta jooksul islamimaailma segi paisanud oma sõjaliste aktsioonidega - liidrid, kes mingilgi moel regioonis stabiilsust hoidsid (Gaddafi, Hussein) on mättasse löödud, mitte keegi ei kontrolli enam seda määratut territooriumi ja inimmassi, ja lisaks kõigele on ka Euroopa Liit kui selle piirkonna vahetu naaber totaalselt käpuli selle põgenikemassi ja terrori ees..ühesõnaga saab olema hullumaja,

Anonüümne ütles ...

Eelmisele - USA huvi pole ainult islamimaad.

a.

Kana Kaks ütles ...

Teil, Tähismaad, kes te annetustest sõltute, on ellujäämuseks kogu aeg kõige olulisem hoopis läbisasmine teiste inimestega. Te võite armsasti voodil hüpata ja üksteist kõhu alt sügada, aga ilma teiste inimeste abita jääte te nälga, ükskõik kas on sõda või rahu.

Inno vaatas filmi Georg ja teeb selle pealt järeldusi kogu eesti rahva kohta? Nojah, Muumid ja Peppa on teil arvamusliidriteks tõesti. Tundub, et multikate liigne vaatamine on tõest vilja kandnud- Inno IQ on väikelapse tasemele jõudnud. Hurraa!

Käige siis ruttu Toidupangast ja kohvikust läbi ning varuge makarone, saiakesi ja kilusuppi!

Anonüümne ütles ...

See on ju hea äriidee. Lähenev sõda kui maailmalõpp...
Inno kui ususekti juht... Kõigepealt värvata mutikesed ja siis varakamad inimesed. Edu Innukesele külitamissekti loomisel !

mahlapress ütles ...

Kuidas te enda arust sõja ajal blogi kavatsete pidada? Side on esimene asi mis maha võetakse.

Marina ütles ...

Aga sina, Inno? Kas on keegi, kelle eest oled nõus elu andma või soovid sa tegelikult kõigi teiste surma?

Anonüümne ütles ...

Kas sõda tuleb vä? Ma just sai uue töökoha :(

Anonüümne ütles ...

Inno, selline sõjahirm on juba haiguslik. Spetsialistid aitavad ülemäärast ärevust vähendada. Tuleb otsida abi, enne kui juhtub sama mis legendaarse USA ametnikuga, kes kõrghoone aknast alla hüppas, kisades: "Venelased tulevad!"

Anonüümne ütles ...

Annetaga Tühismaadele, sest Inno prognoositud sõda hävitab teie vara nagunii ...

Katjuuha ütles ...

Ihan paskapuhetta

Anonüümne ütles ...

Muidu saaksite sõja eest siia pagenduda, aga teie taust pole ju puhas... kes kriminaali ikka enda koju tahaks?

http://kodu.postimees.ee/v2/3864407/haemmastav-voimalus-louna-eestis-pakutakse-tasuta-tervet-talu

Alice ütles ...

Olin 2 nädalat ära ja vahepeal pole nagu midagi muutunud. :D Ikka sama jura. Nüüd oled siis sõjahirmus ja ilmselt sellepärast ei saagi tööle minna, et pead oma peret valvama, sest Irja ja lapsed on sinu kodumaa. Alles sa kirjutasid, et elate päev korraga. Mida sa siis nüüd ohid?

Anonüümne ütles ...

Alice, sinu järele igatseti siin blogis väga, eriti Irja. Mis on ka mõistetav, sest Alice elu on kontrolli all ja Irja igatseb turvalisust, mis kaasneb hästi korraldatud ning stabiilse elujärjega.

margus kiis ütles ...

Jah, paneb. Sõja jalgu jäävad eelkõige pereinimesed. Neid ka tapetakse ja vägistatakse. Jalga saavad lasta vabad ja vallalised. Autosse ja Hispaania poole!

naine ütles ...

Vastik tänitav Alice on jälle platsis

Inno ütles ...

Praegu Süürias hukkuvad just naised ja lapsed ning kui panete tähele, siis mehed on juba Euroopas.

Alice ütles ...

Jah naine Alice on jälle platsis puhanud, rõõmus ja õnnelik :D

Anonüümne ütles ...

Kuidas võõramaalase sperma mekkis?

Alice ütles ...

Seda mina ei tea kuidas sinule mekkis? Äkki räägid meile ka. Minul pole selleks vajadust, aga sa oled seda juba küsinud nii, et ikka kripeldab hinges.

Anonüümne ütles ...

Alice, kuidas sperma mekkis? Või ei suuda mõeldagi, nii hea oli, et pelgalt mõttest läksid pantaloonid ligaseks

Anonüümne ütles ...

Keegi siin unistab ja fantaseerib Alicest.