teisipäev, 11. oktoober 2016

Pöörasin ainult hetkeks selja...Mnjah. Käisin ainult korraks teises toas ja selline pilt avanes mulle siis tagasi tulles... Lapsed magusate maisipulkade kallal. Kuidas pulgad põrandale said? Ei tea, aga ilmselt oli asjade käik selline: kuna ma tõin poest maisipulki, mis Juulile väga maitsevad, ja panin nad köögikapi peale, siis võib arvata, et Roosi viis kööki tooli, ronis tooli peale, võttis kapi pealt maisipulkade karbi ja valas selle Juuli juurde põrandale. Et koos hea süüa :). Ta on ka varem Juulile asju kätte toonud.

Et siis nõnda nende maisipulkadega. Aga lapsed on hästi rõõmsad, nii et hullu pole :).

19 kommentaari:

Kana Kaks ütles ...
Blogi administraator eemaldas selle kommentaari.
Anonüümne ütles ...

Tüdrukud nii ilusti riides :) Tubli oled Irja :)

Anonüümne ütles ...

Jumal küll, neile virisejatele siin võiksite kinkida jõuludeks piparkooke ja tikke. Ära tüütab juba see pidev inisemine laste kallal ka.

Anonüümne ütles ...

Tühja neist riietest (ilmselt on lihtsalt mõlemal tagumikud pampersitest hauduma läinud ja õnneks taibati kleidikesed selga panna enne pildistamist.
Ma hoopis vaatan, et ossaa poiss! Huulia saab ka nüüd lõpuks inimese moodi, jalad sirgelt, magada. Imikute reisivoodi asemel on lõpuks õnnestunud mingi pärisvoodike hankida! Kas lastekaitse käis ja tegi ettekirjutuse?

Anonüümne ütles ...

Korraks ära ja laps jõuab selle ajaga tuua mõnglid ja laiali ka ajada. :D

Anonüümne ütles ...

Juuli näeb nii ilus kleidiga välja :) Ja tundub, et te olete üldse oma kodu hubasemaks sättima hakanud.

Anonüümne ütles ...

Armas on näha, et soovitustest on kasu: tuba on palju rohkem korras, lapsed ilusasti riides, väga kena.

Anonüümne ütles ...

Kana Kaks pole siiani kommi saanud, seepärast nii sapised kommentaarid :)

Anonüümne ütles ...

Kana Kahel õigus magusa ja üldnarkoosi koha pealt.

Irja ütles ...

Mis üldnarkoos? Juulike käis kolmeaastaselt hambaarsti juures. Selle sama hambaarsti juures, kus me isegi käime, ja tal parandati üks hammas igasuguse narkoosita. Uusi auke vahepeal tekkinud ei ole.

Irja ütles ...

Eks me ikka paneme soovitusi tähele ka :). Aitäh heade sõnade eest! Meil on tõesti ka mõned suuremad kleidid ja mõtlesin, et miks mitte neid Juulile selga panna. Eriti veel nüüd, kus ta juba toe najal käib. Vahel oled oma mõtlemises kinni ja siis on hea, kui keegi heasoovlikult millelegi tähelepanu pöörab. Toa hubasemaks muutmine on samuti ammune unistus. Nüüd on lapsed öösel paremini magama hakanud ja meil on päeval rohkem jaksu.

Krista ütles ...

Jah, olen mina ka tähele pannud, et teie pesa palju soojem ja hubasem. Ning Julia kleit jäi ka mulle silma. Tubli, Irja!

Anonüümne ütles ...

Ilma üldnarkoosita? Kuidas? Ta ju vehib kätega kogu aeg, arstil instrumendid põrandal ja puur viltu. Või ta seal siis ei vehelnud või?

Anonüümne ütles ...
Blogi administraator eemaldas selle kommentaari.
Irja ütles ...

Aitäh, Krista :).

Eks ta üks ettevõtmine ole, aga meie tore hambaarst lahendas selle olukorra nii, et mina istusin toolile ja võtsin Juulikese endale sülle ning Inno hoidis puurimise ajal igaks juhuks Juuli käsi kinni. Eriti ta ei vehelnudki, lihtsalt kilkas rõõmsalt. Ma ei tea muidugi, kuidas teiste angelmanidega, aga Juuli hambaarsti hammustada ei üritanud :).

miamammu ütles ...
Autor on selle kommentaari eemaldanud.
miamammu ütles ...

Peab alles vanemlik hoolitsus olema, mis kolmeaastasele hambaaugu tagab. Tõesti tervislik toitumine ja korralik suuhügieen.

Anonüümne ütles ...

Tore jAh, et Juuliale kleit leiti, kohe teine asi!

Liispett

Anonüümne ütles ...

Nõus miamammuga. Eestis on võrreldes Põhjamaadega ikka lastel hambad katki. Hiljutise uuringu kohaselt on kaaries 42 protsendil alla 4 aastastest lastel. Pöhjamaades on see näitaja mitu korda väiksem, seda just vanemate tervisekäitumise tulemusel.