kolmapäev, 12. oktoober 2016

Põrsas Peppa asju Roosile?

Küsimus laiale ringile - kas kellelgi on äkki Põrsas Peppa teemalisi mänguasju või riideid, mida teie lapsed enam ei vaja? Hakkame nimelt Roosile 18. novembriks sünnipäevapakki kokku panema ja ma ma tean, et meie peatselt kaheaastaseks saaval tütretirtsul oleks iga oma lemmikpõrsa pilti kandva asjakese üle hea meel.

Kui on, siis andke mulle teada, kirjutades meiliaadressil irja.tahismaa ät gmail.com. Võiksime need mitte väga kalli hinna eest ära osta :).

11 kommentaari:

Ann ütles ...

Ma olen kasutatud asjade poes neid asju näinud. Kahjuks ei tea Võru omadest suurt midagi. Äkki on ja leiate.

Anonüümne ütles ...

Soovitan Teil uurida amazon.com veebipoe valikut. Kui otsingu filtrisse Peppa Pig kirjutada, siis tuleb valikusse palju põnevaid ja ka soodsaid pakkumisi. Kui praegu tellida, siis sünnipäevaks on pakike käes! Amazonist tellides on mänguasjad parema hinnaga, kui meie poodides. Edu!

Anonüümne ütles ...

..Juba nägin ka postitust, milles kirjutate et kasutasite juba amazonist tellimise võimalust :)

Ann ütles ...

Armas Laps oü müüb feissis.

Anonüümne ütles ...

Vaadake ka osta.ee võimalusi. Seal Põrsas Peppa lõbustuspark müügil. Mänguasi oksjonile pandud, kuid kohe väljaostmise võimalus on ka olemas.

Anonüümne ütles ...

Õige eestlane ei kasvata oma lapsi üles välismaa asjadega. Tõelised kirjanikud on oma lapse jaoks ise võimelised muinasjutu välja mõtlema. Loomulikult kodumaise, näiteks Astrid Lindgren.
Sihukeste lehtsabade lastest ei tule iialgi Eesti patrioote.

Irja ütles ...

Aitäh :)

Anonüümne ütles ...

osta.ee-s isegi päris rohkelt Peppa temaatika asju müügil. Väga mõitlike hindadega! Kihvtid on need puidust puzled näiteks.

Ann ütles ...

Lindgren on eestimaine??? Nendes raamatutes on eestimaise hõnguga vaid illustratsioonid. Aga väga head raamatud on küll. Olen lastele Bullerby lapsi juba kolm korda kindlasti lugenud ja suurem laps on ise ka seda lugenud. Lärmisepa tänava Lotta on ka super raamat väikestele lastele.

Irja ütles ...

Nägin neid puslesid, hea mõte :).

Anonüümne ütles ...

Ta ei kirjutanud "eestimaine", vaid "kodumaine". See on suur vahe. Ka minu kodumaa on midagi muud kui Eesti, kuid sünnimaaks ta ju jääb.
Teiseks pidas ilmselt kommenteerija silmas asjaolu, et Lindgren oli OMA KODUMAA patrioot ja kirjutas Rootsi elust Rootsi inimestele.