kolmapäev, 5. oktoober 2016

Väikse Roosi stiilinäide: kuidas süüa kahvliga suppiRoosi sööb kahvliga suppi, Juuli vaatab eemalt seda imet pealt (tema oli kodus kõhu täis söönud).

29 kommentaari:

Anonüümne ütles ...

Väga armas video :) Tore ka vahelduseks Juulit näha. Mulle tundus, Juuli käitumist vaadates, et ta tahtis seda suppi veel maitsta.

Inno ütles ...

Tegelikult talle supp ei meeldi, see oli ta näost näha, kui Irja pakkus, aga talle meeldib lõbusalt kätega vehkida, kui midagi põnevat näeb - antud juhul siis Roosikest suppi söömas.

Anonüümne ütles ...

Roosi on niiiiiii ilus laps

Anonüümne ütles ...

No töötutel ikka kuldne põli, iga päev käi kohvikus. Raha nagu putru.

Anonüümne ütles ...

Ära ole õel ega see supp nüüd nii palju ka maksa.

Anonüümne ütles ...

Kui vana Roosi on? :) nii tubli ja asjalik preili

Anonüümne ütles ...

Andke lapsele ometi midagi tummisemat siis,on näha, et ta ei taha seda vedelat lurri ju, tahab tahket toitu, peab neid tükikesi kausist välja koukima.Andke putru või praadi.

Anonüümne ütles ...

See tubli ja asjalik preili olevat üheaastane.

Anonüümne ütles ...

See tubli ja asjalik 1-aastane on tegelikult 1,8-aastane ja oleks lausa kummaline, kui ta ses vanuses ei oskaks iseseisvalt süüa. Ei tasu nüüd kiitmisega lolliks ka minna.

Aga mina kummastun seda ja teist kahvliga söömise videot vaadates, et ok... tegite nalja ja Roosi sonkis kahvliga supis, kuid miks niisugune valesti harjutamine teil tavaks on? On ju see video juba hoopis uuest kohvikuskäigust (Roosi on jope seljast saanud, interjöör on teine, supp on teine, lauagarnituur on teine) ja Roosil lastakse rahumeeli oma lolluseid teha?

Anonüümne ütles ...

Alice, sa ei pidanud oma lõusta ju siia näitama

Anonüümne ütles ...

Kus sa kogu aeg Alicet näed huvitav? Minu teada sõitis ta minema. Sulle juba korra tuletati seda meelde. Jäta siis endale nüüd lõpuks see pähe ka, et kõik ei ole Aliced.
Roosi saab järgmisel kuul 2 aastaseks
Nii,et on aasta ja 11 kuud. ma arvan ka, et ta tahab ikka paksemat toitu ja rohkem liha. Oad kougib ju välja ja ei taha neid.

Ann ütles ...

Iga päev pildid kuidas laps ahmib süüa, tal on kõht tühi. Võttis emmekese sushi ka ära, sest tal oli kõht tühi. Ta vajab lisaks tita toidule ka tahket sööki. Seda ta ju sealt supist otsibki. Saan aru, et kohvikus on supp odavam kui praad. Aga tehke siis kodus talle süüa.
Sattusin internetis videole, kus Roosike on 9kuune ja te kutsute teda 1aastaseks. Ta on siis kokku kaks aastat 1aastane?
Juuli uudistaks ka, aga tema pab leppima tühja suuga :( Kodus sai nagunii peoga tatart või saia.

Anonüümne ütles ...

Kas enamus kommenteerijatel pole lapsi või ongi kodus sõjaväekord?
Mul on kolm last ja ma täitsa vabalt lasin kahvliga suppi süüa, kui neil väiksena selline soov oli, elu peab lõbus olema.Ja olgem ausad, kahvliga sui söömine nõuab palju suuremat osavust ;) Nüüd suurena on nad väga viisakad ja kombeid teadvad noored. Parem kiitke, et alla kahene hoiab kahvlit õigesti käes ja joob ilusti klaasist, väga paljud selles vanuses või vanemad lapsed ei oska neid asju teha, eriti kahvlit hoida.

Mul on hoopis küsimus, kas lastele on talveks riided ja jalanõud olemas? Kui teil midagi talvevarustusest puudu on, siis rääkige, kindlasti on lugejate hulgas neid, kelle lapsed on välja kasvanud korralikest asjadest ja tahaks asjadele uued omanikud leida.

Räme Paks ütles ...

Normaalne kahene hoiabki kahvlit ja joob klaasist. Mida siin kiita? Mina küll oma laste riideid Tähismaadele ei anna. Iga vanem peab ise pingutama, et lapsed söödetud ja kaetud saaks. Neil on ju vaid kaks last, ma ma tean peret, kus on kuus ja midagi ei kerjata. Rohkem pealehakkamist Tähismaadele! Natuke vara veel "pensile" jääda.

KANA1 ütles ...

Kuidagi eriti kurb ja masendav video. Kas te Roosit hoidsite kuni kohvikuni söömata, et ta nüüd nii isukalt sööb.
Meie sööme ikkagi koos perega ja pole niimoodi, et ühe viime kohvikusse ja siis teise viime ka, aga süüa seal ei anna. Kuidagi eriti paha tunne jäi sellest videost.

Anonüümne ütles ...

Nii armas Roosi. Sööb väga tublisti ja kui tahab siis kahvliga, mis vahet sel on. Laps on veel väike ka. Sina kana1 oledki paras pooletoobine. Seda näitab juba sinu loll nimi, KANA1:D

Räme Paks ütles ...

Kulla anonüümne! Kana1 ja Kana Kaks on siin ainult Tühismaade rõõmuks. Nemad nimelt kilkasid vaimustunult, et kohvikusse on ilmunud kanad. Miks siis mitte neile meelehead teha? Ja üleüldse, narri meest mitte mehe nime, eks.

Tervitustega
Räme Paks

Anonüümne ütles ...

Armas video, mõlemad lapsed toredad ja vahvad! Miks inimesed kadetsevad kui ollakse töötu ja iga päev koos aega veedetakse ilma kiirustamata.Kelle mure see peaks olema, kui saadakse hakkama ja soovitakse vabatahtlikult neid aidata siis ei ole see kellegi asi kommenteerida. Igaüks elagu nii nagu soovib! Ja igal inimesel on elus erinevaid perioode, see on täiesti normaalne! Edu teie perele!

Anonüümne ütles ...

Nende periood kestab juba tükimat aega.
Kuidas Roosi pärast supi lõpu ära sõi? Vedelik teadaolevalt kahvlile ei jää. Rüüpas lihtsalt ära?

Räme Paks ütles ...

Keegi ei kadetse, kõik püüavad laiskureid korrale kutsuda. Mis me riigist siis saaks, kui kõik otsustaksid töötegemise asemel koos toredasti voodis lösutada? Kes maksaks makse? Kes õpetaks koolis lapsi ja raviks haiglas tõbiseid?

Kade... On sul vast fantaasia!

Anonüümne ütles ...

Roosi on täiesti tavaline munapeaga laps. Irja nägu ka- nii et see ilu ei kesta tal just kaua.

Anonüümne ütles ...

Ilmselt pole tegu Võru kohvikuga, sest olen kohalik ja ei tuvasta ära, mis kohaga tegu. Seega, arvatavasti Tartu siis. Oli ju postitus ka, mida prismast osteti. Võrus prismat pole. Ühesõnaga, mida ma öelda tahan, on see, et vaene Juulike sai siis arvatavasti mitu tundi enne seda hetke süüa. Öeldud ka, et kodus sõi kõhu täis. Päris kurb.

Anonüümne ütles ...

Vaatan seda videot ja igast teisest perest oleks mul kahju, et selline puudega laps ja... Aga vot teist ei ole, mitte üks põrm ei ole. Saite oma ülimalt inetu ja alatu käitumise eest karistuse eluks ajaks. Kindlasti saadeti teile sealt ülevalt poolt korduvalt hoiatusi, aga käitusite ikka edasi nagu täielikud tõprad- mõnitasite, laimasite, mölisesite. Vot nüüd on teil üks lehvitav laps ja teine, kellel ka vist kaikki muumit laaksossa pole. Sööte kogu kamba peale ühe supi ja teesklete et jube õnnelikud.

Ann ütles ...

Eile oli sotsiaalabi ja pensioni päevad. Kohe vaja ju raha laiaks lüüa. Mõelda vaid kui sellest mõni võlg saaks tasutud, jube.
Kõik toidud teevad nii haigeks ja on ebatervislikud, aga ikka lastakse samas vaimus edasi. Ja vaene väike Juuli, tänu kellele eile pension saadi, peab leppima vaatamisega. Talle ei ostetud seekord isegi mitte saiakest :(

Irja ütles ...

Suur-suur tänu heade sõnade eest neile, kes Roosikest armsaks ja tubliks pidasid. Need tegid meele nii heaks :). Mina arvan ka, et elu peab lõbus olema. Kuidas see meie uus president ütleski - elus tuleb teha kõike rõõmu ja lustiga :).

Hetkel on meil soojad talveriided ja ka saapad olemas, mu sõbranna tütar nimelt kasvab kogu aeg eest ära, aga kui kellelgi üle ja ei tea, kellele pakkuda, siis võtame tänuga vastu. Võite mulle kirjutada meiliaadtressil irja.tahismaa ät gmail. com.

Anonüümne ütles ...

Roosi on tõesti lihtsalt üliarmas laps ja kena väike asjalik piiga :) Päikest teie perele!

Anonüümne ütles ...

Täiesti tavaline laps, milleks ninnunännutada?

Anonüümne ütles ...

Toksisin guuglisse sisse "Roosi Tähismaa" ja ossa jeesus, mis pilte sealt tulema hakkas!!! Reied, tissid karvane kõht, sekka paar Roosi pilti, siis jälle poolpaljad vanemad võidunud voodilinade vahel....
Miks te teete oma lastele nii, nad ei käi ju isegi lasteaias veel aga juba selline sotsiaalne jalajälg tekitatud?!? Te vist ei armasta neid mitte põrmugi.

Irja ütles ...

Päikest sulle ka :)