laupäev, 5. august 2017

Eestil on moraalne kohus võtta vastu Iraagi pagulased

Põhjus ja tagajärg.

Kui kaitseminister Sven Mikser otsustas saata Eesti sõdurid Iraaki inimesi tapma, siis plaksutasid paljud käsi. Keegi ei mõelnud tagajärgedele. Aga igal asjal on oma tagajärg. Tapmise tagajärjel põgenes Iraagist mitu miljonit inimest, osa neist Euroopasse. Ja mis imelik, nüüd ei soovi Eesti neid vastu võtta.

Eestil, eriti aga Sven Mikseril on moraalne kohus kõik need inimesed vastu võtta. Sest tema külvas Iraagis surma ja hävingut. Ja palun mitte pugeda vabanduse taha, et ameeriklased käskisid, umbes nagu kunagi vabandati oma sigadusi sellega, et venelased käskisid. Põhimõte on: kui teed, siis vastuta.

Kui mitu pagulast on Mikser enda juurde koju võtnud?

1 kommentaar:

Anonüümne ütles ...

Mind huvitab, mis müstiline elukas see eesti on, mille eest mina vastutama pean, las vastutavad konkreetsed inimesed, need, kes Estonia põhja lasid, need, kes ORASe-le vihjates sajad tuhanded kodust ilma jätsid, aga enda taskud raha täis toppisid, need, kes alkoholiga aktsiisi koguvad, samal ajal kui keegi prügikasti taga kodutuna ja murest murtuna ennast mällu on joonud. Sõitku s..tale see kupatus, värdjalik ajuvaba "eliit", oinaste mihklipäev TULEB!!!