Neljapäev, 21. aprill 2022

49-50 REISIPÄEV :)

Brrrrr, täna on siin ookeani ääres naaatukene jahedavõitu isegi minu jaoks :D 14 kraadi ja pilves!!!! Pidasime aru, kas jalutada minna, ning jõudsime järeldusele, et eiiiiiiii! Tuul küll vaibus, aga see-eest tibab vihma. Inno veetis tänase päeva siis hoopis meie auto katuseboksist laste suuremaid kärusid lahti monteerides. Meil on nimelt kaasas neli käru :D Juuli kergkäru ja suur jalutuskäru ning Ella kergkäru ja suur käru. Pärast seda oli Inno väga väsinud ning läks lõunat magama :D

Rõõmustava külje pealt seda, et täna ilmus siis Eesti ajakirjanduses esimene artikkel minu romaanist - nimelt Postimehe kultuuriveebis :) Tore oleks, kui raamat pea ka eesti keeles ilmuks :) Reisiväsimus on meil ka suures osas välja puhatud. Nüüd jääme pikemaks ajaks ühele kohale ka ega vaheta enam iga nädal kohta. See meie praegune elamine meeldib meile nii väga, et jääme siia veel kuuks ajaks ehk maiks ka. Siis vaatame edasi, kas hakkame tagasi Eesti poole sõitma või pikendame veel natukeseks. Kindel on see, et siin ookeani ääres meil mais ning ka juunis palav ei hakka.
Ent mida! Vaatasin just, et Võrus on täna soojem kui siin - 16 kraadi ning päike. Täielik ebaõiglus :D Aga no saate ka päikese käes peesitada, mul on teie üle hea meel, kallid sõbrad!

Ei hakanud kõledat pilti panema, panen samast ajast aasta tagasi. Olime siis oktoobrist maini Portugalis - oktoobrist märtsi lõpuni Lissabonis ning sealt mai alguseni Peniche'is. Siis oli siin üle 20 kraadi sooja ning paistis soe päike, tänavune kevad on külmem.

Kommentaare ei ole: