kolmapäev, 24. juuni 2026

MEIE AGNESE JA GABRIELINA


On selline tõestisündinud lugu, et kunagi plaaniti meist Innoga teha Kroonikasse pilte Agnese ja Gabrielina. See oli siis, kui Serbias Belgradis oli Eurovisioon, aastal 2008. Saime seal kokku Kroonika fotograafi Kristjan Lepaga, sattusime koos bussiga kontserdile sõitma, ning Kristjan rääkis, et toimetuses oli arutatud, et oleks vahva meist selline pildiseeria teha. Kroonika peatoimetaja oli toona Margus Müil. 


Mõte tundus meile väga äge, aga kuidagi ta sumbus ära ning jäigi tegemata. Nüüd me enam nii noored ja ilusad ei ole, aga siis olime ning ma arvan, et see foto oleks umbes selline välja näinud :) 

Imeilusaid jaane teile,

Agnes ja Gabriel, oi, vabandust, Irja ja Inno. 

Ja siin veel üks ikooniline stseen filmist, Agnes ja Gabriel liha söömas:

Kommentaare ei ole: