Kui veel lastele peaks kella kahe ajal kooli järele minema... ei taha mõeldagi.
Õnneks meil on kodus konditsioneer ning saame päeva toas veeta. Õues oleme hommikul ja õhtul. Kella kaheksa ajal läheme lastega basseini, siis on juba täitsa talutav väljas olla.
Lapsed on koolivaheaja üle väga rõõmsad. Meil siin kestab see lausa septembri keskpaigani, nii et puhata saab korralikult. Kooli juures tegutseb suvel ka laager, iga päev kella kümnest kaheni, aga meie lapsed loobusid. Õige kah, lapsel on ka õigus end mõneks ajaks täielikult välja lülitada ning teha seda, mis talle endale meeldib. Minule näiteks meeldis suvel joonistada ja lugeda, Roosile ka. Üheski laagris ega ringis ma suvel ei käinud. Lihtsalt vedasin oma maalimisasjad õue muru peale ning maalisin. Ja lugesin. Siis vahepeal vahtisin lihtsalt pilvi ja unistasin. Lapsel peab selleks ka aega olema.
Kuum annab ka õnneks juba homme järele.
Suvi on lõpuks ometi käes, hurraaa!
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar