teisipäev, 11. oktoober 2016

Jutt jumala õige: lapsed toovad õnne!

Väljavõte Postimehe veebist.

Uuring näitab, et lapsed toovad õnne ja see on sulatõsi. Öeldakse ju, et õnnelik on see abielu, kus on lapsed. Mida rohkem lapsi, seda rohkem õnne. Eriti õnnelikud on need, kes saavad olla lastega koos, see on siis lapsehoolduspuhkusel. Või väikeste lastega töötuna kodus, nagu mina. Tunnistan, et olen õnnelikum kui kunagi varem, sest sellist võimalust pole mul varem olnud - olla lastega 24/7. Lihtsalt töökohustused on vahele tulnud.

Lastega on see hea, et nendega pole kunagi igav, alati on midagi vahvat ette võtta. Kas niisama mürada, koos multikaid vaadata, õues jalutada või joonistada. Kurki närida või voodi peal hüpata.

Ma arvan, et lastega on see värk, et nendega koos olles polegi lihtsalt mahti õnnetu olla ja stressi tunda, sest kogu aeg on mingi tegevus, hommikust õhtuni, ja midagi toimub. Elu on korraga väga huvitav. Ja õhtuks oled mõnusalt väsinud. Lastega koos olles pole ka seda hirmu, et kaalus juurde võtad, sest pead kogu aeg nende järel jooksma.

Vahepeal, kui ma lastest seoses abielu lahutusega ilma jäin, olin väga kurb ja õnnetu. Mõtlesin ühtelugu laste peale ja nägin neid unes. Oleksin tahtnud olla koos nendega, elada nende tegemistele kaasa. See oli kurbus, millest ei saanudki üle enne kui sain uued lapsed.

29 kommentaari:

Anonüümne ütles ...
Blogi administraator eemaldas selle kommentaari.
Anonüümne ütles ...

Inno, aga ütle ausalt, kas nüüd ka igatsed poisse, mõtled nende peale või pigem mitte?

Anonüümne ütles ...

Sul olid esimeses abielus lapsed, aga õnne polnud.

Anonüümne ütles ...

Huvitav, et mõni loodab siit blogist ausaid vastuseid leida...

Anonüümne ütles ...

Eelmiste lastega oli ka väidetavalt Inno kodunw, ikka polnud nad nii kallid, et päästa peksva ema käest.

Anonüümne ütles ...

Pole seda hirmu, et kaalus juurde võtad??? Sina oled juba ammu paks õllekõhu ja lõualotiga mehike ja Irja paisub ka nagu pärmi peal. Teil kodus peegleid pole või?

Anonüümne ütles ...

Issand kui vahva võib olla vaadata, kuidas üks täisjõus mees päevast päeva voodil hüppab, mürab, multikaid vaatab ja kurki närib. See on kohe nii vahva, et minu meelest oled sa täiesti emane. Ah, ja ärgem unustagem hûlgepoosi!

LPR ütles ...

https://www.google.com/amp/s/www.washingtonpost.com/amphtml/news/wonk/wp/2016/07/06/many-americans-will-tell-you-having-kids-made-them-happier-theyre-probably-lying/?client=safari

Anonüümne ütles ...

Inno , miks te lubate oma blogis negatiivseid kommentaare, suruge omati oma suur tähelepanuvajadus alla .

Alice ütles ...

Tere üle hulga aja. Täna viimane päev Alanyas. Homme jõuame koju.
Tore, et teil hästi läheb ja loodan ka, et Juuli käib kenasti teraapias ja on teinud hulga edusamme.

Anonüümne ütles ...

Tere tulemast tagasi Alice :-)
Ano 6.31
Ilma nendeta on igav. Isegi positiivsetel kommentaatoritel.

Anonüümne ütles ...
Blogi administraator eemaldas selle kommentaari.
Inno ütles ...

Oi, millest selline negatiivsus? Me alles tulime pikalt reisilt tagasi ja naudime nüüd Eestis elamist-olemist. Teatrit võib kodus ise teha, laulda ja käia meres või järves ujumas. Ma arvan, et pered võiks rohkem koos asju teha, see arendab märksa rohkem kui lapsi lihtsalt ringe mööda vedada. Kõik aeg ei pea olema planeeritud, hea on niisama molutada, veeta õdusaid õhtupoolikuid pereringis.

Marina ütles ...

Inno, tuletan meelde, et sellelt pikalt reisilt saite koju ainult tänu lahketele annetajatele, kellele siis kohemaid näkku sülitana hakkasite oma hotelliarvetega. Sa viisid oma pere reisile surmasuhu, põrgupalavusse. Napilt pääsesite eluga (su oma kirjeldused). Kuidas sa nüüd seda siis toreda perereisina serveerid järsku?
Mul on tunne, et see kuumus siiski põhjustas teile jäädavsid ajukahjustusi. Nüüd suudate perega vaid voodil hüpata ja niisama mõnusasti molutada (ka sinu sõnad).

Ann ütles ...

Alles tulite reisilt? 3kuud tagasi oli see. Koju tuleku raha hakkasite kerjama juba ammu enne seda ja Kaljurand jättis ju teid sinna kuumusesse surema.
Te olete terve perega koguaeg väsinud, olete oma verepilti uurinud, tundub et teil on mingi aine puudus.
Pereringis saab ka siis olla, kui pere osaleb ringides ja tegelevad hobidega.
Te õpetate Roosit juba sünnist saati vedelema. Tuleb olla abitu, palju viriseda ja ainult iniseda. Teie pere hobideks on teisi perse saata ja oma laiskust õigustada. Aga lastega tegelemine on teise järguline. 1a11k laps peaks potil käima ja alluma käskudele/keeldudele.
Ma tahan näha kuidas saab Eestis käia lastega meres ja järves ujumas rohkem kui 2kuud. Teil on Võrus mitmeid häid siseujulaid, aga te ei paku oma lastele midagi peale lamamise.

Anonüümne ütles ...

Kõike jõuab. Ka molutada on mõnus. Aga väga õdusad on ka teatriskäigud, ühine kokkamine sõpradega - üks ei välista teist.

Inno ütles ...

Tere tulemast tagasi ka minu poolt, Alice. Kas kebi ka said sealt kaugelt maalt? Pruuni poisi spermat limpsida. Või mis need üksikud koledad naised muud sinna otsivad. :D

Marina ütles ...

Eks näljane räägib ikka leivast. Ja Inno k....t. Seda muidugi vaid temale omasel, ülilabasel moel.

Võrukas ütles ...

Inno sa oled ikka päris rõve. Sa ise ilmselt ainult igatsedki võõraste naistega keppi ja just sellepärast sa endale selle tibi Irja kõrvale sebisidki. Kui sinul oli perereis Portugalikas sa ikka said ka pruuni naist limpsida? või siis ei saanud, et sa kujutad ette , et noermalsed inimesed just selklepärast käivadki perega puhkamas. Nüüd on siis teada mida teie seal tegite. :D Sa oled ikka päris nõme mees.

marge ütles ...

Inno, miks sa nii labane oled? Ma ütleks isegi lapsikult labane. See ei ole ju mehe vääriline.

Anonüümne ütles ...

Inno kas sa oled tõesti sellisel arvamusel, et kui keegi tahaks üksi soojale maale reisile minna, siis ikka ainult meeste või naiste pärast.
Meie peres on ka nii juhtunud, et ei saagi kõik koos resile minna vaid abikaasa jääb kõige nooremaga koju ja mina olen vanema lapsega puhkama sõitnud.
Eks igaüks mõtleb oma rikutuse tasemel. Kui minu abikaasa oleks sinusugune haiglaste fantaasiatega, liiderlik, laisk ja labane, siis ilmselt eelistaksin elada üksi koos lastega.

Ann ütles ...

Inno, kui sul on kõik nii hästi, siis miks sa kasutad siin selliseid sõnu? Sinu ainus kaitse on rünnak, sest teisiti sa ei oska. Ja ainult lollid vabandused oma tegemata jätmistele. Kui su lapsed sind nii õnnelikuks teevad, siis hoolitse nende eest ka. Ja kõigi oma laste eest.

Anonüümne ütles ...

Mina jälle arvan, et Inno ründabki just neid inimesi, kelle pere elulaad teda kadedaks teeb ja kelle asemel ta tahaks olla. Tema elu on nii üksluine päevast päeva ja seal ei muutu mitte midagi ja rutiin pidigi tapvalt mõjuma. Mis seal Portugaliski teistmoodi oli?Ainult nii palju erinevust, et siis tuli lisaks kõigele veel Irjale vett ka pähe valada. Nüüd toob peretütar Roosi kõigile vetsupotist lahkelt emme kingaga.

Tattnina ütles ...

Issand kui maitsetu mees inno. No lihtsalt röve.

Anonüümne ütles ...

"Vahepeal, kui ma lastest seoses abielu lahutusega ilma jäin, olin väga kurb ja õnnetu. Mõtlesin ühtelugu laste peale ja nägin neid unes. Oleksin tahtnud olla koos nendega, elada nende tegemistele kaasa."
Aga et oleks raha nende poole teele saatnud, et lapsed oleksud nt saanud midagi, mida ena kogu oma tublidusest hoolimata kõigi igapäevakulude ja üksi makstud pangalaenu ja maja korrashoidmise kõrvalt ei saanud lubada, see ei tulnud kordagi mõttesse.

Alice Nõmmelt ütles ...

Ma tahan ainult Sinu s.....t limpsida

Alice ütles ...

Tere inno. Tead kui mul sinusugune mees oleks, siis äkki lähekski reisile just sellepärast, et pisut vaheldust saada, aga mulle meeldivad targad, arukad ja ettevõtlikud mehed. Just selline nagu on minu mees ja kellele ma saan alati alt üles vaadata. Minu mees võimaldas meie perele reisi täiesti oma rahade eest, mitte ei pidanud kerjama või ei löönud kellegi pärandust laiaks. Meie saame tema peale alati loota, et ka meie homne päev on kindlustatud mitte ei ela nagu linnukesed oksal kõik kuuekesi. Vot selles on mehe ja mehe vahe. Sa võid siin ju kirjutada seda mida sülg suhu toob, aga arukamana see sind küll ei jäta. Pigem näitab kui labane ja nõme sa oled.

Alice Nõmmelt. Sa jääd minust siis vähemalt 4 km kaugusele, aga mine tea äkki trehvame kunagi. Sinu ropu suu järgi tunnen su alati ära. :D

Anonüümne ütles ...

Lugesin praegu just seda postitust ja kõik siin räägib hoopis vastupidist. Lastega ei tule kaalu juurde, kõik on rõõmsad ja õnnelikud, aga sina aina vingud ja virised ning isegi kommentaatorite peale oled kuri ja ründad. Kui teie pere nii õnelik ja rõõmus oleks, siis sa ei kasutaks siin selliseid väljendeid. See räägib kahjuks hoopis midagi muud. Inno kas sul on kopp ees? :D

Võrukas ütles ...

oo juba käib kommentaaride kustutamine, aga miks sa Inno labaseid kommentaare siis ei kustuta.