teisipäev, 4. oktoober 2016

Roosi tänased tegemised: „Söön kahvliga suppi!”Tänase jalutuskäigu ajal läks meil kõht tühjaks ja põikasime Võru Rimis asuvasse Peetri Pizza'sse. Võtsime sealt kamba peale ühe pizza ja ühe seljanka. Roosi eelistas seekord süüa suppi kahvliga. Muidu on ta seda ikka lusikaga söönud, aga seekord nõudis kangekaelselt kahvlit. Ja sai mulle arusaamatul moel ka sel moel supi söömisega hakkama :).

Mina ei ole selline lapsevanem, kes last kohe keelama asub, kui too midagi ebatavalist teeb. Las uurib ja katsetab. Ja näeb, et asju võib teha ka teisiti. Tõepoolest - miks mitte süüa vahetevahel suppi kahvliga? ;).

13 kommentaari:

Anonüümne ütles ...

Miks te lapsel jopet seljast ära ei võta kui sööte? Kas tal jopega ebamugav ei ole süüa? Võimalik, et pilt tehtud enne kui jope seljast võeti, aga ma olen sama asja nii paljudel piltidel näinud, et mõtlesin küsida?

Anonüümne ütles ...

Tõesti, ma ka küsiks, et esiteks ebamugav süüa ja teiseks pläkerdab ilusa jope plekke täis, eriti veel kahvliga süües...

Anonüümne ütles ...

Viisakas oleks muidugi hoiatada:nōrganärvilistele pole soovitav vaadata!

Anonüümne ütles ...

Roosi jopega söögikohas, Inno palja ripprinnaga köögis, Irja kleidiga linade vahel, Juuli pidevalt ainsaks kehakatte mähe... Tähismaad juba peavooluga kaasa ei lähe.

Ann ütles ...

Jälle gluteen. Eile oli ka, pidite ju seda vältima, et see teeb Juuli ja Irja haigeks.

Kaire ütles ...
Autor on selle kommentaari eemaldanud.
Kaire ütles ...
Autor on selle kommentaari eemaldanud.
Kana Kaks ütles ...

Ma ka kogu aeg mõtlen, et kuidas need Tähismaad saavad nii valed olla. Aga on valed, aru saada pole sellest võimalik. Mingi geenirike neil on ilmselt. Lähisugulaste värk, Inno on ju Irja vanaisa.

Anonüümne ütles ...

Ehk on hoopis lugejal "vale" arusaam asjas? Äkki on lugeja loll?
Suure tõenäosusega on tegemist väga arukate ja kavalate provokaatoritega.

Anonüümne ütles ...

Provokaatorid nad on, aga kavalad ega arukad mitte. Vastupidi, lugejanumbrite nimel tambivad ennast ja oma lapsi üha sügavamale mülkasse, kust enam väljapääsu ei ole. Neid ei aita enam isegi nimevahetus, kuna kõik tunnevad rusikas-sealsamuses-Inno, ripptiss-Irja, poti-Roosi ja noh ... Juuli ju kinnisilmi ära. Nett ja juutuub kubiseb nende piltidest ja kirjutistest ja etanditult ainult halas mõttes.

Anonüümne ütles ...

Mismoodi siis, sellega et elavad avalikult elu, mis pole seadusega keelatud aga lugejate maailmavaatega ei sobi?

Anonüümne ütles ...

Tambivad sellega, et on enda jaoks juba eos seestpoolt kinni löönud kõigi Eesti tööandjate uksed, eemale peletanud kõik sõbrad ja perekonna, häbistavad oma kirjutiste ja fotodega omaenda alaealisi lapsi. Seadusega on ka mõlemad pahuksis. Kas rohkem pekki on võimalik oma elu veel keerata? Lugejanumbrite nimel, mis neile mitte midagi sisse ei too?
Väga vahva, et sinu maailmavaade nende omaga kattub, eks friike on vast mõni veel. Tee siis annetus ka, eksile.

Anonüümne ütles ...

No tõesti, teie eputamine tuleb teile halvas mõttes pumerangina tagasi. Seljanka ja pizza söömine ei ole kuidagiviisi tervislik. Pluss ploomimahl ja Pepsi, no halloo!. Pealegi on Peetri Pizzas üsna kulukas süüa. Katsuge oma isud kuidagi kontrolli alla saada. Ja kui ei suuda, siis head kosumist ja tervise rikkumist.