teisipäev, 4. oktoober 2016

Ja nüüd kodus. Roosi näitab meistriklassi ja sööb pulgaga sushitSelline pilt avanes mulle mõned hetked tagasi köögis. Roosi oli asunud minu söömiseks valmis pandud sushikarbi kallale ja pistis endale parajasti pulgaga sushit suhu. Ajalooline hetk, sest varem ei ole ta pulkadega söömist katsetanud! Sushitükk läks talle ka ilusti suhu ja Roosi sõi selle ära. Ta on meil suur sushisõber, aga siiamaani on ta söönud makirulle näppudega.

Järgmise sushitüki sõi Roosi ära traditsioonilisel moel, olles selle enne sojakastme sisse kastnud:Sushit müüakse Võrus nii Rimis kui Maksimarketis, ühe karbi hind, kus ca kümme sushitükki, on 4-5 eurot. Odavam kui Portugalis.

11 kommentaari:

Räme Paks ütles ...

Teise Eesti rõõmud. Rimi sushi.

Räme Paks ütles ...

Teise Eesti rõõmud. Rimi sushi.

Anonüümne ütles ...

Tohoh, alles kirjutasite, kuidas Portugalis on kogu toit palju odavam kui Eestis. On teil ikka haugi mälu (aga yeistel ei ole).

Anonüümne ütles ...

Kuule viimane ano hälvik? Kas nad pead selleks Portugali sõitma, et süüa? Debiilik oled ausõna

Anonüümne ütles ...

Käi perse, viimane anonüümne aka Inno!

Anonüümne ütles ...

Teibi anonüümne jälle tööl :D

Anonüümne ütles ...

Lapsel on lihtsalt kõht tühi ja nälg teeb leidlikuks.

Anonüümne ütles ...

Jälle - Roosi niipidi, Roosi naapidi, aga haigest Juulist, tänu kellele te autoga "vabalt letti" saate sõita ning kelle peale pareeritakse kui vaja eriti haledat olukorda maalida, pole sõnagi. Pildist rääkimata.

Anonüümne ütles ...

Oi kui palju on ikka Eestis neid õnnetuid inimesi,kes suudavad kellegi blogi lugedes vihastada.Tundub,et need lastekaitsega ähvardajad vajavad ise mingisugust abi.Ei tea kuidas nendes kaagutavates ja kamandavates peredes on laste psüühiline olukord,äkki peaks lastekaitse sekkuma

Anonüümne ütles ...

Inno ja Irja, kui kommenteerite anonüümsena siis üritate alati palju kirjavigu teha :D See nii läbinähtav :D

Mari ütles ...

Sellepärast siis tulebki see anonüümne kommenteerimine lubada :D Muidu ei saa ju endale positiivseid kommentaare kirjutada :D